آموزش تلگرام

نحوه انتقال مخاطبین تلگرام به گوشی

انتقال مخاطبین تلگرام به گوشی

انتقال مخاطبین تلگرام به گوشی یک سوال مهم برای افرادی است که می خواهند مخاطبین تلگرام را به موبایل آیفون و اندروید انتقال دهند. یکی دیگر از سوال های مهم این است که چگونه باید مخاطبان تلگرام را در گوشی جدید کپی کرد؟ با آمدن نرم‌افزار حرفه ای تلگرام، بسیاری از افراد با این برنامه راحتی در مکالمه را تجربه کردند و بسیاری از پیام‌های خود را با استفاده از این نرم‌افزار ارسال کردند. یکی از چالش‌هایی که کاربران  با آن روبرو هستند، انتقال مخاطبین تلگرام به گوشی است. در این مقاله به بررسی روش انتقال مخاطبین تلگرام به گوشی می‌پردازیم و نحوه منتقل کردن مخاطبین تلگرام به گوشی‌های آیفون و اندروید را آموزش می‌دهیم. با ما همراه باشید.

مخاطبین گوشی و تلگرام

منتقل کردن مخاطبین از تلگرام به گوشی

در ابتدا نیاز است درباره مخاطبین گوشی و انواع آن‌ها بدانیم. مخاطبین گوشی دو دسته هستند. دسته اول مخاطبین گوشی تلفن همراه شما هستند و در لیست دفترچه تلفن شما هستند. دسته دوم مخاطبین شما هستند.

ممکن است مخاطبین لیست دفترچه تلفن شما در تلگرام نمایش داده نشوند. همچنین ممکن است افرادی که در لیست شما هستند، در لیست دفترچه تلفن گوشی شما وجود نداشته باشند.

دلیل اینکه مخاطبین دفترچه تلفن گوشی شما در تلگرام وجود ندارند، می‌تواند این باشد که این افراد حسابی در این برنامه ندارند. همچنین ممکن است مخاطبین به درستی در این شبکه اجتماعی وارد نشده باشند.

🔻انتقال مخاطبین تلگرام به گوشی اندروید

در این روش آموزش می‌دهیم که چگونه به راحتی مخاطبین تلگرام را به گوشی انتقال دهید. با این روش در کمترین زمان ممکن مخاطبین تلگرام شما در لیست مخاطبین گوشی تلفن همراه شما قرار می‌گیرند. این روش در صورتی جواب می‌دهد که این کاربران اکانت داشته باشند.

 

ممکن است شما یک گوشی جدید گرفته باشید و یا تلفن خود را ریست فکتوری کرده باشید. اکنون بر روی گوشی جدید شما هیچ مخاطبی نیست و قصد دارید مخاطبان خود را از برنامه تلگرام وارد گوشی کنید. با فالووران همراه باشید.

🔻انتقال مخاطبین تلگرام به گوشی همراه

 • برنامه را باز کنید.
 • به بخش تنطیمات (setting) بروید.

کپی کردن مخاطبین تلگرام در گوشی جدید

 • اکنون تا انتهای بخش تنظیمات بروید و به پایین اسکرول کنید. در این مرحله به نسخه تلگرام خود می‌رسید. (برای مثال Telegram For Android v7.8.8).
 • سپس دست خود را برای چند ثانیه بر روی همین گزینه ورژن تلگرام نگه دارید تا زمانی که یک شکلک بر روی صفحه نمایش داده شود.
 • در این مرحله مجددا دست خود را بر روی این گزینه نگه دارید. سپس لیستی به این صورت خواهید دید:

ارسال مخاطبین در تلگرام

 

 • گزینه اول لیست، Import Contacts است. اگر بر روی این گزینه بزنید، به صورت خودکار مخاطبین موجود در لیستش را به گوشی تلفن شما انتقال می‌دهد. در این حالت همه مخاطبین تلگرام شما به گوشی تلفن همراه شما انتقال یافته اند.
 • گزینه دیگری به نام Reload Contacts در این لیست وجود دارد. این گزینه برای زمانی است که در گوشی تلفن خود شماره ای را ذخیره دارید و قصد دارید آن را در تلگرام وارد کنید. البته باید دقت داشته باشید که آن دسته مخاطبین که تلگرام دارند وارد لیست می‌شوند.
 • قابل ذکر است که در تصاویر این آموزش، از گوشی سامسونگ استفاده شده است. اگر شما گوشی شیائومی دارید و قصد انتقال مخاطبین تلگرام به لیست گوشی خود را دارید، بایستی همین مراحل را با اندکی تغییر انجام دهید.

 

پیشنهاد ما:رفع ریپورت و بلاک تلگرام

🔻ارسال مخاطب telegram به موبایل آیفون (ios)

روش های انتقال مخاطبین تلگرام به گوشی

ممکن است شما گوشی تلفن آیفون داشته باشید و برای شما سوال به وجود بیاید که: چگونه باید مخاطبین تلگرام را به گوشی تلفن همراه آیفون خود انتقال دهیم؟ آیا انتقال مخاطبین تلگرام به گوشی امکان پذیر است؟

برای اضافه کردن افراد از لیست مخاطبین تلگرام به گوشی تلفن همراه خود باید به صورت دستی عمل کنید؛ یعنی مخاطب مورد نظر را در قسمت Saved messages دخیره کنید و سپس به صورت دستی، آن را به مخاطبین گوشی خود اضافه کنید.

این روش برای افرادی که از می خواهند از گوشی ios به گوشی اندروید کوچ کنند نیز مناسب است.

پیشنهاد ما :ربات رفع ریپورت تلگرام

اشتراک گذاری مخاطب در تلگرام

برای اشتراک گذاری مخاطب بر روی آن‌ها کلیک کنید و دکمه Share (اشتراک گذاری) را بزنید. سپس آن را آن را به قسمت Saved messages تلگرام انتقال دهید.

انتقال مخاطب از گروه تلگرام به موبایل

برخی اوقات لازم است برای انتقال مخاطبین تلگرام به گوشی، شماره یک مخاطب را از طریق یک گروه تلگرامی بر روی گوشی ذخیره نمایید. برای انجام این کار، مراحل زیر را انجام دهید.

 • وارد برنامه شوید و گروه مورد نظر را باز کنید.
 • روی نام گروه بزنید تا اطلاعات آن برای شما باز شود.
 • در لیست اعضای گروه بر روی نام مخاطب مورد نظر کلیک کنید.
 • وارد صفحه گفتگو یا چت با مخاطب شوید.
 • بر روی نام مخاطب مورد نظر کلیک کنید تا اطلاعات او برای شما نمایش داده شود.
 • بر روی آیکون سه نقطه در سمت راست و بالای صفحه چت کلیک کنید. سپس گزینه Share را بزنید.
 • مخاطب مورد نظر را در قسمت Saved message برای خود ارسال کنید و سپس آن را در دفترچه تلفن خود ذخیره کنید.

🔻ارسال افراد از گوشی تلفن به تلگرام

کپی کردن مخاطبین تلگرام در گوشی جدید

برای انتقال مخاطبین تلفن همراه به تلگرام، مراحل زیر را دنبال کنید.

 • برنامه را باز کنید.
 • به بخش تنطیمات (setting) بروید.
 • اکنون تا انتهای بخش تنظیمات بروید و به پایین اسکرول کنید. در این مرحله به نسخه تلگرام خود می‌رسید. (برای مثال Telegram For Android v7.8.8).
 • سپس دست خود را برای چند ثانیه بر روی همین گزینه ورژن تلگرام نگه دارید تا زمانی که یک شکلک بر روی صفحه نمایش داده شود.
 • در این مرحله مجددا دست خود را بر روی این گزینه نگه دارید. سپس لیستی به این صورت خواهید دید:
 • گزینه ای به نام Reload Contacts در این لیست وجود دارد. این گزینه برای زمانی است که در گوشی تلفن خود شماره ای را ذخیره دارید و قصد دارید آن را در تلگرام وارد کنید. البته باید دقت داشته باشید که آن دسته مخاطبین که تلگرام دارند وارد لیست می‌شوند. به همین سادگی می‌توانید انتقال مخاطبین تلگرام به گوشی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن داشته باشید.

 

پیشنهاد ما : ساخت اکانت فیک تلگرام

نرم افزار انتقال مخاطبین از تلگرام به گوشی

برای انتقال مخاطبین تلگرام به گوشی، نرم افزارهایی در اینترنت وجود دارند که شما می‌توانید آن‌ها را دانلود کنید. پیشنهاد ما به شما این است که از نرم‌افزار برای انتقال دادن مخاطب به گوشی همراهتان استفاده نکنید و از مراحل گفته شده برای انتقال مخاطب استفاده کنید.

🔻انتقال مخاطبین تلگرام به گوشی دیگر

برای انجام این کار(انتقال مخاطبین تلگرام به گوشی) کافی است به صورت دستی عمل کنید؛ یعنی مخاطب مورد نظر را در قسمت Saved messages ارسال کنید و سپس به صورت دستی، آن را به مخاطبین گوشی خود اضافه کنید.

همانطور که گفتیم این روش برای افرادی که از می خواهند از گوشی ios به گوشی اندروید کوچ کنند نیز مناسب است.

 

انتقال فوری مخاطبین تلگرام به گوشی

سخن آخر

نرم‌افزار تلگرام در این روزها به پرکاربردترین پیام‌رسان در بین مردم تبدیل شده است. سوالی که در این مقاله به آن پاسخ دادیم روش انتقال مخاطبین تلگرام به گوشی تلفن همراه اندروید و آی او اس بود. اگر قصد دارید مخاطبان خود را از تلگرام به گوشی همراه انتقال دهید، پیشنهاد ما به شما استفاده از مراحل توضیح داده شده است.

مقاله پیشنهادی: انتقال مخاطبین تلگرام به گوشی

0 0 رای ها
guest

0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده همه دیدگاه ها