آموزش تلگرام

کدام تلگرام پروفایل چکر دارد ؟

انواع پروفایل چکر تلگرام

پروفایل چکر تلگرام چیست؟ پیام‌رسان تلگرام یکی از بهترین نرم افزارها برای برقراری ارتباط است. با تلگرام، برقراری ارتباط خیلی راحت تر می‌شود و شما می‌توانید از ویژگی های پیشرفته تلگرام استفاده کنید. حالا پروفایل چکر تلگرام چیست؟ برای بعضی از کاربران این سوال پیش می‌آید که چگونه می توان متوجه شد چه کسی پروفایل تلگرام من را چک کرده است؟ در این مقاله به بررسی روش های چک کردن پروفایل چکر تلگرام، ربات چک پروفایل، بازدید پروفایل و پروفایل چکر تلگرام می پردازیم. با ما همراه باشید.

🔺پروفایل چکر تلگرام چیست؟

پروفایل چکر تلگرام

 • پروفایل در لغت به معنای اطلاعات حساب کاربری است.
 • هر کاربر در شبکه‌های اجتماعی یک صفحه برای خود دارد.
 • داخل این صفحه اطلاعاتی درباره کاربر نوشته شده است.
 • در معنای کلی، پروفایل به معنای مجموعه اطلاعات اجتماعی فرد به شکل خلاصه است.
 • پروفایل چکر تلگرام به معنای دریافت اطلاعات شخصی است که پروفایل شما را نگاه کرده است.

در بسیاری از شبکه های اجتماعی، پروفایل یک تصویر دارد. این تصویر را کاربر به انتخاب خود بر روی پروفایلش قرار می‌دهد. افراد دیگر می‌توانند با ضربه زدن بر روی نام او، پروفایل او را مشاهده کنند. در نرم‌افزار تلگرام، پروفایل شامل نام، شماره تلفن، نام کاربری، بیوگرافی و تصویر فرد است.

در تلگرام می‌توانید تصویر خود را بر روی پروفایلتان قرار دهید. همچنین می توانید یک نام کاربری برای خود انتخاب کنید. این قابلیت در تلگرام وجود دارد که می توان توضیحی کوتاه از خود را به آن اضافه کرد.

پروفایل چکر تلگرام به این قابلیت می گوییم که بتوانیم متوجه شویم چه کسی پروفایل ما را نگاه کرده است.

🔺چه کسانی پروفایل مرا چک کرده اند؟

 

تشخیص بازدید کنندگان پروفایل تلگرام

 

پیشنهاد ما:ربات دوست یابی تلگرام

 

بعضی از کاربران تلگرام دوست دارند بدانند چه کسانی پروفایل آن‌ها را مشاهده کرده اند. اگر شما نیز مایل هستید بدانید چه کسی پروفایل شما را چک کرده است، توصیه می‌کنیم برای کسب اطلاعات از پروفایل چکر تلگرام، این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

چگونه بفهمیم چه کسانی عکس پروفایل تلگرام ما را چک کرده‌اند؟

 • بهتر است در ابتدا بگوییم که این ویژگی پروفایل چکر تلگرام در حال حاضر در نسخه رسمی تلگرام وجود ندارد! این که شما در یک نرم‌افزار پیام رسان بفهمید چه کسی پروفایل شما را دیده است، بستگی به سازنده نرم افزار دارد. اگر سازنده یک برنامه، API آن را منتشر نکند، این قابلیت به هیچ وجه اجرا نخواهد شد. در ادامه به بررسی صحت این ادعا می پردازیم.
 • برای اینکه بدانیم سازوکار پروفایل چکر تلگرام در مورد چک کردن پروفایل چگونه است، بهتر است ابتدا با واژه API آشنا شویم:

API چیست ؟

برای اطلاع پیدا کردن از پروفایل چکر تلگرام بهتر است با این واژه آشنا باشید. این ویژگی در اصل رابط بین یک سیستم عامل و برنامه‌هایی است که از آن سرویس می گیرند. یک API (Application Programming Interface) مشخص می‌کند که اجزای نرم‌افزار چگونه باید در ارتباط و تعامل باشند. اگر ما آجرهای یک خانه را API در نظر بگیریم، یک برنامه نویس مانند یک مهندس ساختمان با استفاده از آنها خانه (برنامه) می سازد. هدف API ها، آسان تر کردن استفاده از برنامه‌ها برای کاربران است. بنابراین پروفایل چکر تلگرام به دلایلی که گفته شد در نسخه رسمی این برنامه وجود ندارد.

 • اگر به وبسایت تلگرام مراجعه کنید، می‌بینید که قابلیت پروفایل چکر تلگرام وجود ندارد. این به این معنی است که هیچ توسعه دهنده ای امکان افزودن ویژگی چک کردن پروفایل را ندارد. زیرا API تلگرام در دسترس توسعه دهندگان قرار ندارد.
 • در شبکه‌های اجتماعی Linkedln و Badoo، قابلیت دیدن افرادی که پروفایل شما را دیده‌اند امکان پذیر است. شما می توانید کاربرانی که پروفایلتان را مشاهده کرده اند ببینید. به این دلیل که شرکت سازنده این قابلیت را مهیا کرده است.
 • در نتیجه هرکسی ادعا کند در نسخه رسمی تلگرام قابلیتی وجود دارد که بتوان افرادی را که پروفایل شما را دیده اند پیدا کند، مطمئن باشید ادعای او دروغ است. اکثر برنامه‌هایی که ادعا می کنند سرویس‌هایی را برای چک کردن پروفایل ارائه می‌دهند، از بی توجهی کاربران سوءاستفاده می‌کنند.
 • اکثر برنامه های پروفایل چکر تلگرام اطلاعات کاربران را هک می‌کنند و آنها را هک می کنند. دقت کنید که کلاهبرداران اینترنتی اطلاعات شما را سرقت نکنند.

ربات چک پروفایل تلگرام

پروفایل چکر

 

ربات های پروفایل چکر تلگرام که ” کی پروفایلمو چک کرده؟” نیز نام دارند، در تلگرام کم نیستند. اکثر ربات‌هایی که در برنامه تلگرام ادعا می‌کنند اطلاعات کسانی را که پروفایل شما را چک کرده‌اند در اختیار شما می‌گذارند، دروغ هستند. سازندگان بعضی از این ربات‌ها می خواهند کانال خاصی را تبلیغ کنند و یا حساب شما را هک کنند. زیرا در بسیاری از این ربات‌های پروفایل چکر تلگرام، شرط فعال شدن آنها این است که در کانال خاصی عضو شوید.

 • ربات‌هایی وجود دارند که قابلیت پروفایل چکر تلگرام دارند. به این معنا که می‌توانند فردی که پروفایل شما را چک کرده است به شما نمایش دهند. شرط عمل کردن این ربات‌ها این است که هر دو نفر ربات مورد نظر را فعال کنند. برای مثال شما و دوستتان ربات را فعال کند. در این صورت می توانید تشخیص دهید دوستتان پروفایل شما را دیده است و بالعکس.
 • ممکن است برخی ربات‌های پروفایل چکر تلگرام پس از فعال شدن، نام افرادی که نمی‌شناسید را به شما نمایش دهند. این اتفاق تایید می کند که این ربات‌ها اکثرا تقلبی و فیک هستند.
 • نرم‌افزار پروفایل چکر تلگرام

در اینترنت برنامه‌هایی هستند که ادعا می‌کنند می‌توانند اطلاعات افرادی که پروفایل شما را چک کرده اند در اختیار شما بگذارند.

توصیه ما به شما این است که این نوع برنامه‌ها را نصب نکنید. زیرا تعداد زیادی از این نرم‌افزارها اصلا کار نمی‌کنند. برخی دیگر از این برنامه‌ها به هک کردن گوشی شما می‌پردازند. این برنامه‌ها تقلبی هستند و کار نمی کنند. پس بهتر است آن‌ها را دانلود و نصب نکنید.

پیشنهاد می کنیم برای دانلود هر برنامه و نرم افزاری، در ابتدا از صحت منبع آن اطلاع کسب کنید. برنامه‌ها را از منابع معتبر دانلود کنید و از هر سایتی برای دانلود استفاده نکنید. در مرحله دوم، هنگام نصب برنامه به دسترسی‌هایی که برنامه می گیرد دقت کنید. برخی از برنامه ها دسترسی به دوربین، گالری، دفتر تلفن و پیام‌های تلفن شما را می گیرند و از اطلاعات شما سوءاستفاده می کنند.

تلگرام با قابلیت پروفایل چکر

پروفایل چکر در تلگرام

 

پیشنهاد ما:ربات پیدا کردن شماره موبایل افراد در تلگرام

 

سورس نرم‌افزار تلگرام آزاد است و افراد مختلف می‌توانند از آن استفاده کنند. به این شکل که سورس تلگرام را بردارند و رنگ و ویژگی‌های آن را تعییر بدهند. این افراد می‌توانند تلگرام را با برخی تغییرات ارائه دهند و نام آن را نیز عوض کنند.

برای مثال در تلگرام اصلی صفحه بالایی آبی رنگ است. اما در تلگرام غیررسمی به نام “مینوگرام” این نوار به رنگ صورتی است. اگر سازنده مینوگرام ویژگی پروفایل چکر تلگرام را اضافه کرده باشد، افرادی که مینوگرام را نصب کرده‌اند، می توانند از ویژگی پروفایل چکر استفاده کنند.

برای فعال شدن پروفایل چکر نسخه‌های غیررسمی تلگرام، لازم است هر دو نفر از یک برنامه غیررسمی برای تلگرام استفاده کنند تا سازنده نرم‌افزار بتواند به آنها اطلاع بدهد که از پروفایل یکدیگر دیدن کرده اند یا خیر. نرم‌افزارهایی مانند پرتقال گرام از این ویژگی بهره مند هستند. همانطور که گفتیم، لازم است همه افرادی که پروفایل یکدیگر را چک می‌کنند از این برنامه استفاده کنند تا سازنده برنامه به اطلاعات آنها دسترسی داشته باشد.

سخن آخر

استفاده از اینترنت و شبکه‌های اجتماعی در این روزها میان افراد گسترش پیدا کرده است. وجود پروفایل و عکس پروفایل، باعث می شود افراد کنجکاو شوند بدانند که چه کسانی پروفایل آنها را چک کرده است. در این مقاله به بررسی انواع پروفایل چکر تلگرام و برنامه‌های چک کردن پروفایل مانند ربات‌های پروفایل چکر تلگرام و نرم‌افزارهای چک کردن پروفایل پرداختیم. پیشنهاد ما این است که از نسخه رسمی تلگرام استفاده کنید. نسخه رسمی قابلیت پروفایل چکر تلگرام را ندارد و هر ادعایی در این باره دروغ است.

1.8 4 رای ها
guest

0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده همه دیدگاه ها