آموزش اینستاگرام

چگونه برای استوری اینستاگرام قالب بسازیم ؟

قالب استوری اینستاگرام

در این مقاله می خواهیم به ساخت قالب های استوری اینستاگرام بپردازیم بعضی از استوری های اینستاگرام با بقیه متفاوت هستند. این دسته از استوری ها چشم نواز و تحسین برانگیز هستند احتمالاً شما می دانید که از چه فاکتورهایی صحبت می کنم، جایگذاری متن عالی و عکس های خارق العاده! بعضی از اکانت ها چگونه این کار را انجام می دهند؟

ممکن است بعضی برندهای بزرگ تیم طراحی گرافیکی داشته باشند. اما این احتمال وجود دارد که افراد عادی از قالب های استوری اینستاگرام استفاده کرده باشند استوری های اینستاگرام در روز بیش از ۵۰۰ میلیون بازدیدکننده دارد. همین می‌تواند نشانگر تاثیرگذاری این ابزار در استراتژی های بازاریابی برند ها باشد.

برای تاثیرگذاری هر چه بیشتر برندها می توانند استوری های خود را برای تجربه کاربری بهینه سازی کنند. به طوری که لحن خاص خود را داشته باشد، و پیام برند را به مشتریان برسانند.

چگونه می توانیم از قالب استوری اینستاگرام استفاده کنیم؟

قالب های استوری اینستاگرام می توانند کار شما را بسیار لذت بخش و ساده کند. به خصوص اینکه نتیجه کار شما از قبل زیباتر خواهد بود. این قطعاً شما را خوشحال خواهد کرد! همچنین در درازمدت، ظاهر حرفه ای تری به اکانت شما می دهد.

در این مقاله به بررسی برخی از ابزارهای می پردازیم که شما می توانید از آن ها برای ساختن قالب استوری مورد علاقه تان استفاده کنید.

قالب های استوری اینستاگرام می توانند به صورت فایل آماده فوتوشاپ باشند. این دسته از قالب ها برای افرادی مناسب است که بر این برنامه تسلط دارند.

در اینجا به معرفی ابزارهای می پردازیم که برای افرادی که در فوتوشاپ حرفه ای نیستند نیز مناسب خواهد بود.

قالب استوری اینستاگرام شماره یک: kapwing

اگر به دنبال یک قالب استوری می‌گردید که از قبل برای شما آماده شده باشد، حتماً به اپلیکیشن kapwing نگاهی بیندازید.

شما می توانید از میان قالب ها، فریم ها و رنگ های مختلف انتخاب کنید. سپس متن دلخواه تان را اضافه کنید. همچنین شما می توانید ویدیوها را نیز آپلود کنید.

قالب استوری اینستاگرام kapwing

قیمت: این برنامه به طور کلی رایگان است. اما در صورتی که بخواهید لوگوی این شرکت از ویدیوهای شما برداشته شود، باید ماهیانه ۶ دلار پرداخت کنید. هرچند لوگوی این برنامه در نوع خودش زیباست!

قالب استوری اینستاگرام شماره دو: canva

آیا حس می کنید که در طراحی گرافیک آنقدرها هم خلاق نیستید؟ در این صورت می‌توانید از سایت canva استفاده کنید.

این اپلیکیشن قالب های استوری آماده فراوانی برای شما دارد.

شما می‌توانید به سادگی متن ها و عکس های مورد علاقه تان را به این طراحی های از پیش آماده اضافه کنید. به این ترتیب از خلاقیت بهترین طراحان گرافیک استفاده کرده اید.

کانوا برای قالب اینستاگرام

قیمت: برای استفاده از برخی از عکس ها و آپلود کردن رنگ و فونت برند شما احتیاج دارید که اکانت پریمیوم را خریداری کنید. اما اکانت رایگان تقریباً هر آنچه که شما احتیاج دارید را فراهم می کند.

قالب استوری اینستاگرام شماره سه: esail

تنوع لی اوت ها (layout) در این اپلیکیشن بسیار بالاست. یکی از مزیت های این اپلیکیشن، ارائه قالب هایی برای استوری چند صفحه‌ای است.

بنابراین شما می توانید هر کدام را را شخصی سازی کنید و یک سری از قالب ها داشته باشید که بتوانید چندین بار از آنها استفاده کنید.

استفاده از ای سیل برای قالب استوری اینستاگرام

قیمت: با وجود اینکه این پلتفرم به طور رایگان در دسترس است، یک پلن ۹ دلاری دارد. 

در این پلن شما به قابلیت های بیشتری از جمله پالت رنگ اختصاصی و دعوت از هم تیمی ها دسترسی دارید.

قالب استوری اینستاگرام شماره چهار: sked social

هم اکنون پلتفرم sked social به شما نه تنها اجازه می دهد که با یک تیم روی زمانبندی شبکه های اجتماعی کار کنید، بلکه همچنین می توانید قالب های خودتان را طی مرحله آپلود تهیه کنید.

در این جا شما می توانید رنگ ها، متن، کادر، فیلترها و استیکر ها را شخصی سازی کنید.

قالب استوری اینستاگرام sked social

قالب استوری اینستاگرام شماره پنج: stoero

این پلتفرم به شما اجازه می دهد که عکس ها را از تلفن همراه خود آپلود کنید، ویدیوها را داخل خود پلتفرم فیلم برداری کنید.

این اپلیکیشن برای ساختن قالب هایی برای ویدیوهایی که می خواهند برای مدت زمان مجاز ویدیو در استوری بهینه سازی شوند مناسب است.

قالب اینستاگرام

 

قالب استوری اینستاگرام شماره شش: unfold

از زمانی که برنامه آنفولد وارد بازار شده است، به یکی از محبوبترین اپلیکیشن ها در این زمینه برای بسیاری تبدیل شده است.

این اپلیکیشن هر چیزی که بخواهید را در مورد استوری های اینستاگرام برای شما فراهم می کند. از جمله قابلیت های خوب این اپلیکیشن می‌توان به layout تمیز و فونت های قابل شخصی سازی اشاره کرد. 

همچنین پلتفرم برای برندهای مینیمالیست عالیست. آنفولد برای کاربران طراحی شده است. به طوری که تجربه کاربری را برای کسانی که حتی چندان حرفه‌ای نیستند، به ساده ترین حد برساند.

برای مثال عکس ها به راحتی قابل جایگذاری هستند. و اپلیکیشن به طور اتوماتیک، مکان هایی را برای جایگذاری متن، پیشنهاد می دهد. 

همچنین آنها برای مناسبت های خاص جهانی قالب های استوری اینستاگرام به خصوصی منتشر می کنند.

اپلیکیشن قالب استوری اینستاگرام آنفولد

قیمت: با وجود این که نسخه رایگان این پلتفرم همه امکاناتی که به آن نیاز دارید را در اختیار شما قرار می دهد، قالب هایی وجود دارند که فروشی هستند.

قالب استوری اینستاگرام شماره هفت: over

آیا شما هم از آن دسته از افراد هستید که دلتان می خواهد قالب استوری تان متنوع، رنگارنگ و خاص باشد؟ بنابراین شما می‌توانید از این پلتفرم استفاده کنید.

از قابلیت های این پلتفرم می توان به دسته بندی قالب ها اشاره کرد. برای مثال دسته بندی ویدیوها با دسته بندی قالب های مربوط به جملات انگیزشی متفاوت است.

به این ترتیب شما می توانید به سادگی مرتبط ترین قالب ها را پیدا کنید.

استفاده از اور برای استوری اینستاگرام

over یک پلتفرم فوق‌العاده برای نوشته های گرافیکی است. اور همچنین انیمیشن های بسیاری دارد که شما می توانید آنها را به استوری های تان اضافه کنید.

این انیمیشن ها حس و حال تازه و متفاوتی را به استوری های شما خواهند داد.

قیمت: این پلتفرم رایگان است. برای اینکه بیش از ۱۰۰۰۰۰۰ عکس فونت و قالب را آنلاک کنید لازم است ماهیانه ۲۱ دلار بپردازید.

قالب استوری اینستاگرام شماره هشت: hype type

زمانی که اپلیکیشن را پیدا می کنیم که نه تنها می تواند تولید پست های اینستاگرام را راحت تر کند بلکه می تواند کارها را به نحو متمایز انجام دهد، هیجان زده می شویم.

شما با این اپلیکیشن می توانید متن ها را به صورت انیمیشن درآورید و همچنین موسیقی اضافه کنید.

داشتن موسیقی برای استوری هایتان می تواند بسیار هیجان انگیز باشد.

برای اینکه لوگوی این پلتفرم را از استوری های خود حذف کنید باید سالانه ۲۸.۴۹ دلار پرداخت کنید.

قالب استوری اینستاگرام

قالب استوری اینستاگرام شماره نه: mojo

اگر به تهیه ویدیوها برای استوری بیشتر از عکس ها علاقه مند هستید بنابراین پلتفرم Mojo برای شما مناسب است.

این پلتفرم، قالبهای همراه با انیمیشن که قابل شخصی سازی هستند را برای شما فراهم کرده است.

برای مثال شما می توانید ویدیو ها و متن های خود را اضافه کنید. همچنین متن هایی که در کلکسیون این پلتفرم قرار دارند نیز بسیار ترند شده و جذاب هستند.

قالب استوری اینستاگرام شماره ده: magisto

زیبایی کار با این پلتفرم ادیت ویدیو این است که شما به راحتی می توانید محتوا را مستقیما از طریق اپلیکیشن به اشتراک بگذارید.

در Magisto با استفاده از به وجود آوردن قالب مختص برند خودتان، یا استفاده کردن از یکی از قالب های پیش ساخته، شما می توانید یک ظاهر زیبا و تمیز به استوری خود بدهید.

استفاده از مجیستو برای قالب اینستاگرام

حتی می‌توانید به پس زمینه آن موزیک اضافه کنید.

قالب استوری اینستاگرام شماره یازده: storyluxe

این پلتفرم برای افرادی مناسب است که علاقه مند به عکس های پولاروید و سبک هایی از عکس هستند که حس و حال قدیمی دارند. 

اپلیکیشن Storyluxe برای شما گرافیک های نئونی مختلف و ترند شده را فراهم می کند. شما می توانید از میان رنگ ها و بک گراندهای مختلف بهترین را برای برندتان انتخاب کنید.

استفاده از استوری لوکس برای قالب استوری اینستاگرام

قالب استوری اینستاگرام شماره دوازده: jumprope

این پلتفرم برای تهیه محتواهایی که به آموزش می پردازند بهترین گزینه است. جامپروپ به شما این امکان را می دهد که آموزش خود را فقط با چند کلیک بسازید. 

همچنین شما می توانید به محصولات قابل خرید خود لینک اضافه کنید. این پلتفرم قابلیت های بیشتری مثل تایم لپس و فیلتر ها را داراست.

اپلیکیشن قالب استوری اینستاگرام Jumprope

قیمت: رایگان

سخن پایانی

با استفاده از مواردی که گفته شد، شما بدون احتیاج به یک طراح گرافیک می توانید استوری های بسیار زیبایی را بسازید استفاده بهینه از این اپلیکیشن ها مستلزم زمان گذاشتن است. شما باید قالبی را انتخاب کنید که بیشترین تناسب را با شخصیت و کاراکتر پیج شما داشته باشد در این صورت نتایج بهتری خواهید گرفت. کدام اپلیکیشن برای شما موثرتر بوده است؟ ما را در کامنت ها از نظرات خود مطلع کنید. موفق باشید.

0 0 رای ها
guest

0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده همه دیدگاه ها