انتقال به 20فالو

روش های فهمیدن آنفالو شدن در اینستاگرام

در این مقاله همراه ما باشید تا با نحوه فهمیدن انفالو شدن در اینستاگرام به صورت کامل آشنا شوید با توجه به اینکه اینستاگرام یک شبکه اجتماعی پربازدید است و همه دوست دارند در آن فعالیت داشته باشند. اما دانستن خیلی از موضوعات در این شبکه اجتماعی اهمیت بالایی دارد! مثلا تکنیک های فهمیدن آنفالو شدن در اینستاگرام.

یکسری از افراد با هدف کسب اطلاعات، خرید، سرگرمی و … پیجی را دنبال میکنند. ولی خیلی ها با این هدف کسی را follow میکنند که طرف مقابل نیز آن ها را فالو کند.

روش فهمیدن آنفالو شدن در اینستاگرام ( پادکست )

شاید برای شما پیش آمده باشد، که یک زمانی تعداد فالوورها و فالووینگ های شما تقریبا برابر است. اما بعد از مدتی میبینید که تعداد کسانی که شما را دنبال میکردند کم شده است در این پادکست با روش های فهمیدن آنفالو شدن در اینستاگرام آشنا خواهید شد .

روش های فهمیدن آنفالو شدن در اینستاگرام

نحوه فهمیدن انفالو شدن در اینستاگرام

نحوه فهمیدن انفالو شدن در اینستاگرام  میتواند خیلی مهم باشد. پس شما باید علاوه بر شناسایی کردن علت ریزش فالوور ها، اقدام به آنفالو کردن آن ها کنید.حال از کجا میتوان فهمید که این افراد چه کسانی هستند؟

در خود برنامه اینستاگرام این قابلیت وجود ندارد که متوجه شوید چه کسانی شما را آنفالو کرده اند. اما برای فهمیدن این موضوع ابزارهای مختلفی وجود دارد که به آن ها اشاره خواهیم کرد. و بیان میکنیم هر کدام چه مزیت هایی نسبت به بقیه دارند.

در ابتدا تعدادی سایت را جهت انجام این کار معرفی میکنیم.

روش های فهمیدن آنفالو شدن در اینستاگرام و روش های آن

 

سایت آنفالویاب

برای بررسی جزییات اکانت در اینستاگرام و فهمیدن اینکه چه کسانی شما را آنفالو کرده اند سایت های مختلفی وجود دارد که عملکردی آسان و شبیه به هم دارند از زمانی که شما حساب کاربری خود را در سایت آنفالویاب وارد میکنید با آپدیت کردن آن میتوانید فالووران خود را ببینید.

فهمیدن اینکه چه کسانی شما را آنفالو کرده اند

نحوه کار این سایت ها به این شکل است که بار اول تمام پیج شما را آنالیز میکند و با هربار آپدیت آن را با لیست قبلی مقایسه کرده و در این صورت کسانی که دیگر شما را دنبال نمیکنند را شناسایی میکند.البته از آنجایی که یکسری از آن ها پولی بوده ما فقط آن ها را نام خواهیم برد.

سایت هایی مانند Unfollowgram.com، Justunfollow.com و Insta.friendorfollow.com برای این کار ساخته شده اند و در کوتاه ترین زمان نتیجه آنالیز را اعلام میکنند.

فهمیدن آنفالو شدن در اینستاگرام با اپلیکیشن های آنفالویاب

هدف نرم افزارهای آنفالویاب کنترل بهتر و کاملتر روی فالورهای شماست. همچنین یکی از پرطرفدارترین تکنیک های فهمیدن آنفالو شدن در اینستاگرام همین اپلیکیشن های آنفالویاب هستند.هدف نرم افزار های آنفالو یاب این می باشد که شما کنترل کامل تری بر روی کاربران و فالوورهای خود داشته باشید.

به عنوان مثال شما می توانید بدانید چه کسی شما را فالوو بک نکرده یا چه کسی شما را آنفالو کرده است یا چه کسی پست های شما را لایک نمی کند.حتی در برخی از این نرم افزار ها لیستی از بهترین و بدترین فالوور های خود را نیز میتوانید مشاهده کنید.

فهمیدن آنفالو شدن در اینستاگرام با اپلیکیشن های آنفالویاب

 

1- اپلیکشن followers – unfollowers

این برنامه اکانت شما را کاملا بررسی کرده و در قالب نمودار نمایش میدهد. (اما ممکن است با دستگاه شما سازگار نباشد. برنامه followers – unfollower سرعت خوبی دارد و کار کردن با آن بسیار ساده است. اما تبلیغات زیادی که در این اپلیکیشن وجود دارد باعث کلافگی افراد میشود.

آنفالو در این برنامه به صورت ده تایی انجام میشود، زیرا تعداد بیشتر در یک بازه زمانی ممکن است باعث محدودیت از طرف اینستاگرام شود.

فهمیدن آنفالو شدن در اینستاگرام با اپلیکیشن followers – unfollowers

 

2- برنامه followmeter

برنامه followmeter یک برنامه پرطرفدار است. فرآیند تنظیمات این برنامه بسیار راحت بوده و بدون پرداخت هیچ پولی قابل استفاده است. بعد از نصب، این اپلیکیشن هرکسی که شما را آنفالو کند را نمایش خواهد داد.

در داخل صفحه اصلی این برنامه گزینه های مختلفی وجود دارد. با زدن گزینه Unfollowers شما میتوانید لینک کسانی که شما را unfollow کرده اند ببینید.این برنامه را می توانید از گوگل پلی یا اپ استور دانلود کنید.

فهمیدن آنفالو شدن در اینستاگرام با اپلیکیشن Followmeter

 

3- اپلیکیشن Followers & unfollowers

برنامه Followers & unfollowers نیز مانند بقیه برنامه ها برای فهمیدن آنفالو شدن در اینستاگرام طراحی شده است.در این برنامه هم میتوانید آنفالو کردن را به صورت دستی انجام دهید و هم به صورت اتوماتیک انجام دهید.در هر سری که آنفالو را انجام میدهد تعداد 50 نفر از آنفالو کنندگان شما کم میشوند.

فهمیدن آنفالو شدن در اینستاگرام با اپلیکیشن Followers & unfollowers

4- اپلیکیشن +Reports

این اپلیکیشن نسبت به بقیه برنامه ها امنیت بالاتری دارد اما سرعت آن پایین تر از بقیه مورد های نام برده می باشد.هر زمانی که یک نفر شما را آنفالو کند به شما آلارم میدهد و میتوانید چک کنید چه کسی شما را unfollow کرده است.این برنامه هم برای اندورید و هم برای آیفون ارائه شده است.

فهمیدن آنفالو شدن در اینستاگرام با اپلیکیشن +Reports

5- برنامه Followers Tracker Pro

فهمیدن آنفالو شدن در اینستاگرام با برنامه Followers Tracker Pro امکان پذیر است.این برنامه برای ios طراحی شده است.نسخه رایگان این برنامه نیز در دسترس میباشد. اما اگر قابلیت های بیشتری میخواهید باید نسخه اصلی را خریداری نمایید.

این برنامه به شما کمک میکند تا فالوورهای ازدست داده و کسانی که شما را فالوو نمیکنند را پیدا کنید. حتی لایک و کامنت های حذف شده را نیز مورد بررسی قراردهید.این برنامه آپدیت های زیادی میدهد و میتوانید مطمئن باشید قابلیت های کاربردی ای ارائه خواهد داد.

فهمیدن آنفالو شدن در اینستاگرام با اپلیکیشن Followers Tracker Pro

6- اپلیکیشن Follow Cop

این یک برنامه اختصاصی برای کاربران اندروید است که به دنبال فهمیدن آنفالو شدن در اینستاگرام هستند.علاوه بر امکاناتی که اپلیکیشن های دیگر ارائه میدهند به کمک این برنامه میتوانید فالوورهای روح و همچنین لایک کننده های برتر را به راحتی شناسایی نمایید.

برنامه Follow Cop فقط آنفالو کنندگان اخیر را نمایش میدهد و این یکی از معایب این برنامه است.اما کاربری Follow Cop بسیار ساده بوده و به راحتی میتوانید فالوورهای خود را مدیریت نمایید. و بسیار زود فالوورهای جعلی را بشناسید.از مزایای دیگر آن این ست که شما میتوانید سه اکانت را به طور همزمان روی آن فعال نمایید.

فهمیدن آنفالو شدن در اینستاگرام با اپلیکیشن Follow Cop

7- اپلیکیشن Iconosquare

این برنامه بسیار دقیق بوده و به شما کمک میکند لیست آنفالو کنندگان تا هفت روز گذشته را ببینید.علاوه بر آنفالو قابلیت های دیگری نیز دارد که برای اکانت های تجاری بسیار موثر خواهد بود.برای مثال استراتژی های مختلفی برای هشتگ گذاری و… به شما ارائه میدهد.

همچنین این برنامه نرخ رشد فالوورها را اندازه گیری کرده، اطلاعات دقیق روزانه در مورد افزایش و کاهش فالوورها ارائه داده، لوکیشن کاربران را نمایش داده و فالوورهای برتر را معرفی میکند.

Iconosquare برنامه آنفالویاب

در کل این برنامه یک پکیج کامل است و نحوه تشخیص آنفالو شدن در اپلیکیشن  Iconosquare بسیار واضح است.

اگر بخواهیم از دیگر امکانات این برنامه بگوییم میتوانیم به امکاناتی از جمله، فیلتر اطلاعات، بررسی عملکرد رقبا، دنبال کردن رقبا و… اشاره کنیم.

پیشنهاد ما : محافظت از حریم خصوصی در اینستاگرام

مشکلات اپلیکیشن های غیر رسمی اینستاگرام

مشکلات فهمیدن آنفالو شدن در اینستاگرام با اپلیکیشن های آنفالویاب

1- در تمامی برنامه برای فهمیدن آنفالو شدن در اینستاگرام، اطلاعات بعد از نصب اپلیکیشن بررسی میشود و کسانی که از قبل شما را آنفالو کرده اند نمایش داده نمیشود.

2- به دلیل اینکه این برنامه ها از طرف اینستاگرام تایید نشده اند پس نمیتوان امنیت آن ها را تضمین نمود. بنابراین ممکن است اطلاعات افراد فاش شود!

3- از آنجایی که شبکه اجتماعی اینستاگرام هرچند وقت یکبار قوانین جدیدی میگذارد ممکن است این اپلیکیشن ها از کار بیفتند.

در آخر باید بیان کنیم که نرم افزارها و سایت های آنفالویاب برای همه کاربردی نیستند. و بیشتر افرادی از آنها استفاده میکنند که فالوورهای زیادی دارند و برای آن ها سخت است که به صورت دستی افراد را آنفالو کنند.

به همین خاطر افرادی که با فالوور بالا میخواهند انفالو کنندگان خود را یافته و همه را با یک کلیک حذف نمایند، از برنامه های بالا به انجام این کار بپردازند.

فقط دقت داشته باشید که اینستاگرام به اپ ها و سایت های غیررسمی حساس است.

و در صورت استفاده متداوم شما، ممکن است ربات شناسانایی شده و برای مدت محدودی ریپورت شوید. و اگر دوباره ادامه دهید ممکن است برای همیشه این اتفاق بیوفتد.

تشخیص آنفالو در اینستاگرام

تشخیص آنفالو در اینستاگرام

 

تشخیص آنفالو در اینستاگرام بدون برنامه و سایت چگونه است؟اگر به دلایلی که گفته شد نمیخواهید از اپلیکیشن ها استفاده نمایید میتوانید به صورت دستی این کار را انجام دهید. طبق تجربه اکانت هایی که در پایین ترین قسمت فالووینگ های شما قرار دارند شما را فالو نکرده اند.

سخن آخر

ما در این مقاله سعی کردیم تمامی تکنیک های فهمیدن آنفالو شدن در اینستاگرام را به شما بیاموزیم. و به شما آموزش دهیم از چه طریق میتوانید متوجه فالو بک ندادن و یا آنفالو کردن افراد شوید.سعی کنید با گذاشتن پست های جذاب و فعالیت روزانه در اینستاگرام مانع آنفالو شدن از جانب دیگران شوید.اما این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که فعالیت بیش از حد نیز باعث آنفالو شدن خواهد شد. پس باید تعادل را برقرار کنید.همین که روزانه یک پست و استوری بگذارید، دیگران را دعوت به لایک و کامنت کنید و… بسیار میتواند در بهبود عملکرد پیج شما موثر باشد.اگر میخواهید افراد را آنفالو کنید بهترین راه آنفالو کردن به صورت دستی میباشد. (اما سعی کنید یکباره تعداد زیادی را آنفالو نکنید). در این صورت بلاک نخواهید شد.درست است که این کار کمی زمانبر و خسته کننده میباشد اما خطر بلاک شدن را به شدت کاهش میدهد.

0 0 رای ها
guest

3 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده همه دیدگاه ها
فالو وان
فالو وان
2 سال پیش

فالو وان به عنوان با سابقه ترین سایت خرید فالوور ارزان اینستاگرام با بیش از 6 سال تجربه، با پایبندی به چهار اصل ، استفاده آسان ، پشتیبانی همیشگی ، قیمت رقابتی و امنیت خرید موفق شده به معتبرترین سایت در این حوزه تبدیل شود.

Nice
Nice
2 سال پیش

سلام و خسته نباشید
عرض تشکر و قدردانی بابت مطالب خوبی ک ارائه میدین
سوالی داشتم
2ماه پیش یک برنامه انفالویاب نصب کردم و اکانتم رو واردش کردم خلاصه ازونوقت به بعد برنامه اینستاگرام برای هربار ورودم به برنامه پسورد میخاد
یعنی اطلاعات ورود به سیستم رو خودکار ذخیره نمیکنه
برای هربار ورود باید پسورد بزنم
میخاستم راه حلش رو برام بگین ممنون میشم

الناز میرزایی
مدیر
الناز میرزایی
2 سال پیش
پاسخ دادن به:  Nice

سلام دوست عزیز تمام برنامه های مکملی که به حسابتون وصل هستند رو خارج کنید. در بخش تنظمیات بخش login activity هرچی اکانت متصل هستش رو پاک کنید و مجدد وارد اینستاگرام بشید