بلاگ

راه های افزایش فالوورهای توییتر به صورت رایگان

افزایش فالوورهای توییتر

افزایش فالوورهای توییتر به صورت رایگان نیاز هر کاربر این شبکه اجتماعی است. همان طور که در مقالات گذشته گفتیم، توییتر ابزاری قدرتمند برای تجارت های مختلف است.

توییتر به شما این امکان را می دهد تا بتوانید برای تجارت خود بازاریابی کنید. و با افراد مختلفی تعامل برقرار کنید. اما مشکل اینجا است، که فعالیت در توییتر، بدون داشتن فالوور می تواند بیهوده باشد.

تعداد فالوور بالا در پلتفرم توییتر، می تواند به رشد تجارت شما کمک کند. همچنین تعداد فالوور می تواند در توییتر، مزایا و پیغام هایی را به شما برساند.

به طور مثال شما از تعداد فالوورهای خود، می‌توانید متوجه شوید، که تجارت و حوزه شما چه تعداد مخاطب و علاقه مند دارد.

طبق آمار رسمی، تقریبا نیمی از بازاریابان حرفه‌ای، از توییتر به عنوان پلتفرم اصلی خود برای برقراری تعامل یاد می‌کنند.

افزایش فالوورهای توییتر

تعداد فالوور در توییتر، نباید برای شما فقط یک عدد باشد. شما باید فالوور هایی که جذب می کنید، برای کسب و کارتان موثر باشند. طبق بررسی های انجام شده، تقریبا 36 درصد از بازاریابان حال حاضر توییتر، از طریق جذب فالوور به فروش بالا رسیده اند.

اما این جذب فالوور در توییتر چگونه رخ می دهد؟ آیا باید فالوور در توییتر خریداری شود؟

در ادامه این مقاله، به راه های افزایش فالوورهای توییتر به صورت رایگان می پردازیم. همراه ما باشید.

راه های جذب فالوور در توییتر

شاید زمانی که صحبت از جذب فالوور در توییتر به صورت رایگان می شود، ذهنتان به سوی ربات های بیهوده و مختلف برود. اما این گونه نیست.

افزایش فالوور در توییتر، مخصوصا به صورت رایگان، کاملا به نحوه فعالیت خود شما بر می گردد. در ادامه مواردی را ذکر می‌کنیم، که قطعا می‌تواند به شما در جذب فالوور به صورت رایگان در توییتر، کمک کند.

  1. مرتبا توییت کنید

توییت کردن یکی از راه های افزایش فالوورهای توییتر

یکی از راه های، افزایش فالوورهای توییتر به صورت رایگان توییت های کاربردی و پشت سر هم است.

در مقابل برنامه هایی مثل فیسبوک و اینستاگرام، توییتر به یک استراتژی تولید محتوای تهاجمی تری نیاز دارد. به این معنی، که در توییتر نیاز است شما با سرعت بیشتری محتوا را تولید کنید و انتشار دهید.

اگر یک تجارت پر مخاطب در توییتر هستید، تقریبا بایستی در روز سه تا پنج توییت را منتشر کنید. البته این تعداد در رابطه با تمامی پیج ها صدق نمی‌کند. و بستگی به تعداد فالوورهای آن هم دارد.

سعی کنید برای توییت های خود یک برنامه زمانی تنظیم کنید. در این صورت شما مرتبا توییت می‌کنید و رشد مناسبی هم در تعداد فالوورهای خود شاهد خواهید بود. شما می توانید برای این کار، از اتوماسیون توییتر کمک بگیرید.

  1. در زمان مناسب توییت کنید

زمان مناسب برای توییت کردن یکی از راه های افزایش فالوورهای توییتر

در بخش قبلی به شما گفتیم، که توییت های زیاد و مرتب می تواند، به افزایش فالوورهای توییتر به صورت رایگان کمک کند. اما این توییت ها در چه زمانی در روز باید منتشر شوند؟

طبق تحقیقات انجام شده، توییت‌هایی که در اواسط روز و بعد از ظهر منتشر می‌شوند، بازخورد بیشتری را دارند.

البته که این مورد، به موقعیت جغرافیایی فالوورهای فعلی شما در توییتر هم بستگی دارد. ولی در کل، شما باید در زمانی توییت را منتشر کنید، که بتوانید در همان زمان بیشترین تعامل را برقرار کند.

در واقع سعی کنید توییت های خود را زمانی منتشر کنید، که مخاطبان شما هم فعال باشند.

هر میزان نرخ تعامل توییت های شما بالاتر باشد، درصد احتمال افزایش فالوورهای شما هم بالاتر است.

  1. تولید محتوای تصویری

تولید محتوای تصویری یکی از راه های افزایش فالوورهای توییتر

در اوایل توییتر فقط بستری بود برای محتوای متنی. اما با گذشت زمانی، توییتر از محتوای بصری هم پشتیبانی کرد.

توییت هایی که دارای محتوای تصویری هستند، نرخ تعامل بیشتری از توییت هایی که فقط دارای متن هستند، دارند. به همین دلیل، احتمال افزایش فالوورهای توییتر به صورت رایگان با استفاده از محتوای تصویری بالاتر خواهد رفت.

اگر چه که محتوای متنی بی تاثیر هم نیستد، ولی محتوای تصویری، مخاطبان را بیشتر درگیر می‌کنند. و احتمال جذب فالوور را بالاتر می‌برند.

به شما پیشنهاد می کنیم در توییتر، از محتوای متنی و تصویری در کنار هم استفاده کنید. این گونه مخاطبان بیشتری درگیر می شوند. و احتمال افزایش فالوور شما هم بالاتر می رود.

  1. افراد بیشتری را فالو کنید

فالو کردن یکی از راه های افزایش فالوورهای توییتر

یکی از راه های موثر برای، افزایش فالوورهای توییتر به صورت رایگان فالو کردن دیگران است. زمانی که شما پیجی را در توییتر فالو کنید، احتمال این خیلی بالا است که طرف مقابل هم شما را فالو کند.

همچنین برای این کار می توانید از ابزار های توییر، برای پیدا کردن کاربران جدید حوزه خود استفاده کنید. بعد از پیدا کردن کاربران شما می توانید آن ها را فالو کنید تا شاید که شما هم توسط آن ها فالو شوید. این یکی از راحت ترین کار ها برای افزایش فالوور در توییتر است.

  1. بیو توییتر خود را بهینه سازی کنید

ایجاد بیو بهینه یکی از راه های افزایش فالوورهای توییتر

در توییتر، بعضی افراد قبل از این که شما را فالو کنند، به پروفایل شما مراجعه می کنند. مخاطبان در پروفایل شما در توییتر با اولین چیزی که رو به رو می شوند، بیو شما است.

شما بایستی سعی کنید بیو توییتر خود را به همین جهت بهینه سازی کنید.

باید سعی کنید در بیو خود از اطلاعات مهم و کاربردی خود یاد کنید.

به طور مثال اگر یک تجارت در توییتر هستید، باید از مزایا و نکات مهم کسب و کار خود نام ببرید. یا به نوعی اگر یک کاربر معمولی در توییتر هستید و مشتاق جذب فالوور هم هستید، باید در بیو خود، از مزایای شخصیتی خود ذکر کنید.

  1. از شبکه های اجتماعی دیگر برای جذب فالوور در توییتر استفاده کنید

استفاده از دیگر شبکه های اجتماعی یکی از راه های افزایش فالوورهای توییتر

یکی از راه های، افزایش فالوورهای توییتر به صورت رایگان استفاده از دیگر شبکه های اجتماعی است.

همان طور که می دانید در شبکه های اجتماعی زیادی از قابلیت لینک دادن استفاده می کنند. شما می‌توانید از این قابلیت در شبکه های اجتماعی دیگر، برای افزایش فالوور های توییتر خود استفاده کنید.

به طور مثال می‌توانید از قابلیت درج لینک در اینستاگرام برای هدایت فالوورهای خود به پیج توییترتان استفاده کنید.

شما می توانید در بیو اینستاگرام خود، آدرس صفحه توییر خود را درج کنید. با این کار دنبال کنندگان شما در اینستاگرام با کلیک بر روی لینک، به صفحه توییتر شما هدایت می شوند. و شما را فالو می کنند.

یا به طور مثال می توانید از قابلیت see more در استوری های اینستاگرام استفاده کنید.

شما می توانید دنبال کنندگان صفحه اینستاگرام خود را، از توییت جدید خود، با استفاده از یک استوری ساده با خبر کنید. سپس می توانید در همان استوری لینک توییت جدید خود را هم بگذارید.

شما می‌توانید از قابلیت درج لینک در دیگر شبکه های اجتماعی خود مانند فیسبوک یا تلگرام هم استفاده کنید.

به طور مثال اگر کانالی در تلگرام دارید، می توانید ممبرها یا همان فالووران خود را به صفحه توییتر خود هدایت کنید.

کافی است لینک صفحه توییتر خود را در بیو کانال یا صفحه اصلی کانال تلگرام قرار دهید. سپس دنبال کنندگان شما در تلگرام، با کلیک بر روی لینک به صفحه توییتر شما هدایت می شوند. و شما را طبیعتا فالو می کنند.

کلام آخر

در این مقاله، به راه های افزایش فالوورهای توییتر به صورت رایگان پرداخیتم. جدا از موارد ذکر شده، سعی کنید فعالیت حرفه ای در توییتر داشته باشید. تا بتوانید فالوورهای بیشتری جذب کنید. امیدواریم که از این مقاله بهره کافی را برده باشید.

0 0 رای ها
guest

0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده همه دیدگاه ها