آموزش تلگرام

خرید ممبر فیک تلگرام ارزان

خرید ممبر فیک تلگرام ارزان

با افزایش و گسترش هرچه بیشتر فضای مجازی و کسب درآمد از طریق اینترنت، مدیران کانال‌های تلگرام تمایل دارند تا تعداد  اعضای کانال خود را افزایش دهند زیرا با زیاد بودن تعداد ممبرهای کانال تلگرام، اعتبار کانال زیاد می‌شود، تعداد سین تلگرام زیادتر شده و علاوه بر اینکه فروش کالا و خدمات شما از طریق تلگرام بیشتر می‌شود، افراد زیادی برای تبلیغات به شما اعتماد کرده و می‌توانید از کانال تلگرام خود کسب درآمد کنید. در این مقاله به بررسی پنل ممبر فیک، روش های دریافت پنل رایگان ممبر فیک و خرید پنل ممبر فیک تلگرام می‌پردازیم. با فالووران همراه باشید.

 

ممبر واقعی تلگرام

🏮پنل ممبر فیک تلگرام چیست؟

اگر پیش از این تجربه مدیریت و اداره کردن یک کانال تلگرامی را داشته باشید، از این موضوع اطلاع دارید که زیاد شدن تعداد ممبر‌های کانال تا چه میزان می‌تواند به افزایش بازدید و به دنبال آن افزایش درآمد نهایی از کانال منجر شود. زمانه که تعداد اعضای کانال شما بالاتر باشد، علاوه بر اینکه اعتبار و ارزش کانال شما بیشتر می‌شود، بلکه می‌توانید با فروش اعضای کانال خودتان به درآمد جانبی برسید!

 

پنل های ممبر تلگرام این قابلیت را دارند که با استفاده از آنها می توانید انواع ممبرهای فیک یا واقعی را به هر تعدادی که مایل هستید سفارش دهید. شما با استفاده از پنل ممبر تلگرام می‌توانید علاوه بر افزایش ممبرهای کانال خود، به کانال های تلگرامی دیگر نیز ممبر اضافه کنید. پنل‌های ممبر تلگرام گزینه مناسبی برای افرادی است که به دنبال کسب درآمد از طریق کانال تلگرامی خود هستند.

 

با داشتن یک پنل ممبر فیک تلگرام، شما صاحب تعداد مشخصی از ممبرهای مجازی و یا ممبرهای روح می‌شوید. استفاده از این تعداد مشخص ممبر به عهده خودتان است و قادر هستید تا به هر صورتی مایلید ممبرها را به کانال‌های دلخواه اختصاص دهید. برای فروش می‌توانید مبلغ دلخواه خود را به مشتریانتان پیشنهاد دهید و از این راه نیز می‌توانید درآمد داشته باشید.

ممبر گیری تلگرام

🏮خرید پنل ممبر فیک

خرید پنل ممبر تلگرام به این صورت انجام می شود که شما در سایت سرویس دهنده (خرید پنل ممبر تلگرام)، پنل مورد نظر را انتخاب می‌کنید، وارد آن شده و سفارشات مورد نیاز خود را در آن به ثبت می‌رسانید. پس از تکمیل سفارش و ثبت اطلاعات لازم، هزینه سفارش خود را پرداخت می‌کنید. در کوتاه‌ترین زمان ممکن ممبرهای درخواستی در اختیار شما قرار می‌گیرند. در صورت نیاز پست‌هایی که درخواست سین تلگرامی داشته اند بازدید می‌گیرند.

 

به جز خرید سین کانال تلگرام و یا ممبر فیک برای کانالتان، شما می‌توانید نمایندگی فروش ممبر را دریافت کنید و خودتان به فروش ممبر و بازدید تلگرام بپردازید و از تلگرام کسب درآمد کنید. دسترسی به پنل‌های تلگران بسیار ساده است و  با یک جستجوی ساده در اینترنت می توانید به این پنل‌ها دسترسی داشته باشید. دقت داشته باشید که در هنگام خرید به فروشندگان و سرویس دهندگان معتبر مانند سایت 20قالو مراجعه کنید.

 

اعضای کانال تلگرام

🏮مزایای پنل ممبر فیک تلگرام

با خریداری کردن پنل ممبر تلگرام در حالت کلی شما می‌توانید سفارش ممبرهای واقعی یا ممبرهای فیک بدهید. قیمت سفارش ممبرهای واقعی بیشتر است و  اغلب مشتریان به دنبال افزایش ممبر واقعی کانال خود هستند. ممبرهای واقعی برای کانال‌های فروشگاهی یا ارائه دهندگان خدمات مناسب تر هستند؛ به این دلیل که علاوه بر حضور افراد واقعی در کانال برای خرید از کانال، تعداد بازدید پست‌ها را را افزایش می دهند و می‌توانند به مشتریانی پیگیر و وفادار تبدیل شوند.

ممبرهای فیک نیز برای برخی از ادمین‌های کانال‌های تلگرامی با اهمیت هستند. برای این ادمین‌ها صرفا تعداد ممبرهای کانالشان اهمیت دارد و به بازدید و فروش نیازی ندارند. در این حالت سفارش ممبر فیک در پنل ممبر تلگرام برای آنها به صرفه تر خواهد بود؛ چرا که قیمت خرید ممبر فیک از ممبر واقعی کمتر است و میزان ریزش این نوع ممبرها نسبت به ممبرهای واقعی بسیار کمتر است.

 

اعضای کانال تلگرام

🏮ممبر فیک چیست؟

هر کدام از اعضای یک گروه یا کانال در تلگرام، یک عضو گروه یا کانال نام دارد. در زبان انگلیسی به عضو، Member گفته می‌شود. واژه فیک از کلمه انگلیسی Fake به معنای تقلبی و غیر اصل گرفته شده است. در نتیجه ممبر فیک به عضوی از اعضای کانال گفته می‌شود که غیر واقعی باشد. یک ممبر فیک کسی است که فعال نیست و با تمایل خود عضو کانال یا گروه نشده است.

 

ممبر فیک تلگرام

پیشنهاد ما: آموزش ریست رمز تأیید دو مرحله‌ای تلگرام

 

ممبرهای فیک اعضایی هستند که فقط به یک پروفایل و یک اکانت خلاصه می‌شوند. این نوع ممبرها بازدید پست‌ها را افزایش نمی‌دهند و صرفا بر روی تعداد ممبرهای کلی کانال تاثیرگذار هستند. در مقایسه با ممبرهای واقعی، ممبرهای فیک بدون ریزش هستند. ریزش ممبر به معنای کم شدن تعداد اعضای کانال است. ممبرهای فیک به این دلیل ریزش کمتری دارند که اصولا وجود خارجی ندارند. همچنین آنها به دلیل اد اجباری متوجه عضو شدن در کانال نمی شوند که بخواهند آن را ترک کنند.

 

ممبرهای فیک دو دسته هستند: ممبر فیک شماره مجازی و ممبر فیک روح.

ممبرهای فیک شماره مجازی با استفاده از نرم‌افزارخای ساخت اکانت بدون داشتن سیم کارت ساحته می شوند. شما می توانید با استفاده از Tdata که به معنای دیتای تلگرام یا اطلاعات تلگرام است اقدام به ساخت اکانت های مجازی کنید. دقت داشته باشید که در صورت ساخت تعداد زیاد و بیش از حد نرمال اکانت مجازی، تلگرام قادر است آن اکانت‌ها را شناسایی و سپس حذف نماید. پیش تر هم گفته شد که ممبرهای فیک در طولانی مدت بر روی تعداد بازدید پست های شما تاثیری ندارند. البته آن ها تعداد اعضای کانال شما را افزایش می‌دهند.

ممبرهای فیک روح افرادی واقعی و کاربران نرم‌افزار تلگرام هستند. البته نحوه اضافه شدن این افراد به کانال شما متفاوت است. این کاربران از نسخه‌های غیررسمی تلگرام استفاده می‌کنند و بصورت اجباری و پنهانی (هیدن) به کانال شما اضافه می‌شوند.

 

ممبر فیک

پیشنهاد ما: آموزش ساخت شماره مجازی رایگان

🏮پنل رایگان ممبر فیک تلگرام

برای دریافت ممبر فیک رایگان، راه‌هایی وجود دارد. البته باید دقت داشته باشید که برخی از روش های دریافت ممبر رایگان منابع امنی نیستند و ممکن است استفاده از آنها ضررهایی داشته باشد. بهترین راه کسب ممبر رایگان مراجعه به سایت فالووران و سفارش مناسب ترین پنل های رایگان ممبر تلگرام است.

 

ممبر فیک بدون ریزش

سخن نهایی

نرم افزار تلگرام در میان افراد زیادی محبوبیت دارد. این برنامه به کسب درآمد افراد کمک می کند. بسیاری از ادمین‌ها برای افزایش درآمد خود و افزایش اعتبار کانال خود اقدام به خرید ممبر فیک می‌کنند. اگر شما نیز ادمین یک یا چند کانال هستید، پیشنهاد ما به شما خرید پنل‌ ممبر فیک فالووران است. شما با استفاده از این پنل تخصصی، ممبر مورد نظر خود را سفارش می‌دهید و در کمترین زمان ممکن، تعداد ممبرهای کانال شما زیاد خواهد شد. همچنین می‌توانید با دریافت نمایندگی فروش پنل‌های تلگرام و خرید ممبر فیک و سپس فروش آن، درآمد خود را چند برابر کنید. با آرزوی موفقیت برای شما.

 

0 0 رای ها
guest

0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده همه دیدگاه ها