خرید شیِر پست اینستاگرام

خرید شیر پست اینستاگرام ( آموزش ویدیویی)

اگر میخواهید نحوه خرید شیر پست اینستاگرام با کیفیت و ارزان را بیاموزید حتما ویدئو رو به رو را مشاهده نمایید.

شیر پست اینستاگرام

خرید شیر پست اینستاگرام مسیر رسیدن پست به اکسپلور را کوتاه تر کرده و یکی از آیتم های مهم برای رسیدن پست به اکسپلور میباشد. همچنین با بالا رفتن شیر پست، شما فالوورها و لایک های ارگانیک زیادی به دست می آورید.

تعداد: 0 عدد
قیمت: 0 تومان 0 تومان

توضیحات

فرایند درخواست شما بعد از پرداخت انجام میشود
ثانیه

...درحال انتقال به درگاه پرداخت

بعد از ثانیه به درگاه پرداخت منتقل خواهید شد
لطفا کد فرستاده شده به شماره موبایل را وارد کنید

سرویس های SHARE پست اینستاگرام

تعداد قیمت (تومان)

چرا باید سرویس شیر پست اینستاگرام را از 20 فالوو خریداری کنید؟

خرید شیر پست اینستاگرام از سایت فالووران مزایای زیادی دارد. یکی از مزیت های دریافت سرویس از سایت ما این است که تمامی سرویس هایی که در سایت ما ارائه میشوند کاملا اختصاصی و باکیفیت هستند و به هیچ عنوان مشکلی برای اکانت شما ایجاد نمیکنند. همچنین امکان خرید شیر پست فیک اینستاگرام با بهترین قیمت در سایت ما فراهم شده است تا تمامی کاربران بتوانند این سرویس را خریداری کنند.

شیر پست اینستاگرام یعنی چه؟

شیر پست اینستاگرام ، به معنای اشتراک گذاری پست‌ها، استوری‌ها و... میباشد که بسیار در بالا رفتن تعاملات پیج تاثیرگذار است. اگر شیر پست شما بالا باشد اینستاگرام آن را به عنوان یک پست محبوب در نظر میگیرد و در معرض دید سایر کاربران قرار میدهد.

ضمانت بازپرداخت

در صورت عدم دریافت سرویس و بروز مشکل، بازپرداخت وجه شما توسط تیم ما تضمین می شود.

پرداخت امن

تیم 20 فالوو جهت تضمین امنیت حساب کاربران از درگاه های امن و مطمئن برای پرداخت استفاده می کند تا کاربران با خیالی آسوده بتوانند خرید شیر پست اینستاگرام را انجام دهند.

پشتیبانی به موقع

در صورت برخورد با هر گونه مشکلی می توانید با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید. تیم پشتیبانی در کم ترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف خواهد کرد.

سرویس شیر پست برای چه افرادی مفید است؟

خرید شیر پست اینستاگرام برای کسانی که می خواهند روند رسیدن به اکسپلور را کوتاه تر و سریع تر کنند گزینه ای بسیار ایده آل می باشد. پس اگر صاحب کسب و کار خاصی هستید دریافت شیِر پست اینستاگرام به شدت در دیده شدن پست های شما موثر خواهد بود.

بدون ریزش

شما می توانید سرویس شیِر پست اینستاگرام را با بالاترین کیفیت، بدون ریزش از ما دریافت کنید.

تحویل سریع

سرویس دهی بعد از ثبت سفارش به صورت خودکار شروع می شود و شما می توانید سرویس مورد نظر را به صورت آنی دریافت کنید.

عدم نیاز به گذرواژه

در هیچ سایت امنی اطلاعاتی شخصی مانند گذرواژه سوال نمیشود. در سایت ما نیز به همین صورت میباشد و می توانید با خیالی آسوده خرید شیِر پست اینستاگرام را انجام دهید.

خرید شیر پست اینستاگرام​ فالووران

چرا خرید SHARE پست اینستاگرام مهم است؟

از آنجایی که پست ها تنها در ساعات اولیه انتشار شانس ورود به اکسپلور را دارند باید بتوانید پس از انتشار پست سیو، شیر، لایک و کامنت پست را افزایش دهید تا پست در کمترین زمان به اکسپلور راه پیدا کند. سریع ترین و بهترین راه در چنین مواقعی خرید شیِر پست اینستاگرام و سایر سرویس ها میباشد. فرقی نمیکند که شما خرید شیر پست فیک اینستاگرام را انتخاب میکنید و یا شیر واقعی خریداری میکنید. مهم این است که در ساعات اولیه انتشار ، شیر پست اینستاگرام شما بالا برود تا بتوانید در صفحه اکسپلور توسط کاربران دیگر دیده شوید و فالوورهای زیادی به دست آورید.

دلیل اهمیت شیِر پست اینستاگرام

شما زمانی یک پست را برای فردی ارسال میکنید که برای شما جذابیت داشته باشد. بنابراین اگر پست از نظر بسیاری از کاربران جذابیت کافی را داشته باشد آن را برای دیگران SHARE میکنند. به این ترتیب پست توسط افراد بسیار زیادی دیده میشود و این موضوع بسیار برای اینستاگرام اهمیت دارد. زیرا این شبکه اجتماعی نسبت به پست های محبوب عکس العمل نشان میدهد و میخواهد که پست در معرض دید سایر کاربران قرار گیرد تا بسیاری از افراد بتوانند آن را مشاهده کنند. به همین دلیل است که کاربران به شیر پست اینستاگرام بسیار اهمیت میدهند.

در این زمان اگر نسبت به خرید شیِر پست اینستاگرام اقدام نمایید میتوانید به اینستاگرام نشان دهید که پست شما محبوبیت کافی را دارد.

خرید شیر پست اینستاگرام​ فالووران
سوالات متداول خرید فالوور ایرانی اینستاگرام فالووران

سوالات متداول

چه افرادی بهتر است از سرویس شیِر پست اینستاگرام استفاده کنند؟

خرید شیر پست اینستاگرام برای تمام اکانت ها بخصوص پیج های فروشگاهی پیشنهاد میشود.

خرید شیر پست فیک اینستاگرام به پیج ما آسیبی وارد نمیکند؟

خیر; این سرویس بسیار باکیفیت است و با خیالی آسوده میتوانید نسبت به خرید شیر پست فیک اینستاگرام اقدام نمایید.

برای دریافت سرویس شیِر پست اینستاگرام حتما باید پیج عمومی باشد؟

بله؛ برای دریافت سرویس شیِر پست اینستاگرام حتما باید پیج پابلیک (عمومی) باشد.

برای دریافت سرویس شیِر پست اینستاگرام چقدر زمان نیاز می باشد؟

سرویس دهی بلافاصله پس از ثبت سفارش صورت می گیرد. به همین دلیل می توانید سرویس مورد نظر را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید.

حداکثر زمان شیر پست اینستاگرام برای ورود به اکسپلور چقدر است؟

حداکثر زمان شیر پست اینستاگرام به طور دقیق مشخص نیست اما بهتر است در ساعات اولیه و نهایتا تا 24 ساعت اول، نسبت به بالا بردن شیر پست خود اقدام نمایید.

آیا خرید شیر پست اینستاگرام به طور قطعی می تواند موثر واقع شود؟

خرید شیر پست اینستاگرام از آن جهت اهمیت دارد که باعث صرفه جویی در زمان میشود و بدون اینکه کار سختی انجام دهید میتوانید شیر پست خود را افزایش دهید. همچنین اگر از روش های ارگانیکی همچون فعالیت در گروه های حمایتی، شیر پست برای فالوورها، قرار دادن پست در استوری، درخواست از دوستان برای شیر پست و… نیز استفاده نمایید بسیار موثر خواهد بود. اما تمامی این موارد در کنار خرید شیر پست تاثیرات بیشتری خواهند داشت.

سرویس خرید ریپورت اینستاگرام به سایت اضافه شد.

خرید شیر پست فیک اینستاگرام

از آنجایی که تفاوت زیادی میان شیر واقعی و فیک وجود ندارد، به دلیل قیمت پایین تر، خرید شیر پست فیک اینستاگرام پیشنهاد میشود.

نحوه شیر پست در اینستاگرام

قبل از خرید شیر پست اینستاگرام باید به نحوه شیر پست در اینستاگرام مسلط باشید تا به کمک آن بتوانید به صورت دستی نیز پست خود را شیر دهید و SHARE ارگانیک به دست آورید تا تاثیر این سرویس نیز بیشتر شود.

برای این کار کافیست پست مورد نظر خود را باز کرده و سومین آیکون زیر پست (علامت فلش) را بزنید و در لیستی که باز میشود افراد را انتخاب نمایید و در نهایت برروی SEND ضربه بزنید.

شیر پست در استوری اینستاگرام

شیر پست در استوری اینستاگرام کمک میکند تا پست شما توسط افراد بیشتری دیده شود و به دلیل شیر شدن بازخورد خوبی دریافت کند.

علت شیر نشدن پست در استوری اینستاگرام

علت شیر نشدن پست در استوری اینستاگرام،  اغلب  به دلیل غیر فعال بودن گزینه شیر پست در استوری میباشد. برای فعال نمودن این گزینه به بخش تنظیمات رفته از بخش استوری Allow Resharing to Stories را فعال کنید تا اجازه انتشار پست در قالب استوری به شما داده شود.

چگونگی خرید شیر پست

پس از انجام مراحل بالا برای خرید شیر پست اینستاگرام، در سایت ما ثبت نام نموده و سپس لینک پست و تعداد شیر مورد نظر خود را وارد نمایید تا در عرض چند دقیقه، شیر پست شما افزایش یابد.

/followeran.com/buy-instagram-sharing-posts/

3.8 4 رای ها
guest

0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده همه دیدگاه ها