خرید تیک آبی اینستاگرام

با یک بار سفارش، مشتری دائمی ما میشی 

خرید تیک آبی اینستاگرام

چگونه سرویس خرید تیک آبی اینستاگرام به یکی از پرطرفدار ترین خدمات 20 فالو تبدیل شد؟ در سال های اخیر، اینستاگرام به یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی تبدیل شده است؛ به طوری که اکثر مردم ایران از آن استفاده می کنند. به سادگی داشتن یک حساب کاربری فعال در اینستاگرام می توانید اعتبار خود را افزایش دهید.

تعداد: 0 عدد
قیمت: 0 تومان 0 تومان

توضیحات

فرایند درخواست شما بعد از پرداخت انجام میشود
ثانیه

...درحال انتقال به درگاه پرداخت

بعد از ثانیه به درگاه پرداخت منتقل خواهید شد
لطفا کد فرستاده شده به شماره موبایل را وارد کنید

پرداخت امن

امنیت در سایت ما تضمین شده است و شما کاربران عزیز با خیالی آسوده میتوانید پرداخت های خود را از طریق درگاه های امن داخلی انجام دهید.

پشتیبانی به موقع

کارشناسان حرفه ای تیم پشتیبانی ما همراه شما هستند تا به سوالات، مشکلات احتمالی شما پاسخ دهند.

ضمانت بازپرداخت

توضیحات هر سرویس به طور کامل بیان شده و در صورتی که ما نتوانیم مطابق توضیحات هر سرویس عمل کنیم وجه پرداخت شده عودت داده میشود.

سوالات متداول

شرایط خرید تیک آبی اینستاگرام چیست؟

برای کسب اطلاعات در این باره با پشتیبانان ما در ارتباط باشید.

چرا خرید تیک آبی اینستاگرام اهمیت دارد؟

داشتن تیک آبی به این معنی است که ان پیج در نظر اینستاگرام دارای اعتبار است؛ به همین دلیل اکثر افراد به دنبال دریافت تیک آبی هستند.

آیا خرید تیک آبی اینستاگرام تاثیر گذار است؟ 

بله خرید تیک آبی اینستاگرام به جلب اعتماد و در نهایت پیشرفت سریع شما کمک شایانی میکند.

خرید تیک آبی واقعی در اینستاگرام 

با خرید تیک آبی واقعی اینستاگرام مسیر رسیدن به موفقیت بسیار کوتاه تر خواهد بود؛ زیرا برای کاربران اینستاگرام بسیار مهم است و شما از این طریق می توانید در کمترین زمان اکانت خود را در معرض نمایش قرار داده و اعتماد دیگران را جلب کنید.

 با خرید تیک آبی اینستاگرام واقعی و افزایش تعامل در اکانت، ارزش و اعتبار بالاتری خواهید داشت؛ پس شک نکنید و بدون اتلاف وقت خرید تیک آبی اینستاگرام را انجام دهید.  

خرید تیک ابی

خرید تیک آبی اینستاگرام ارزان 

20 فالو از اولین ارائه دهندگان خدمات اینستاگرام می باشد، از این رو توانسته است خدمات این شبکه اجتماعی را با تنوعی بالا و قیمتی مناسب ارائه دهد؛ ما تمام تلاش خود را میکنیم تا با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

چرا سایت 20 فالو ؟

سرویس های فعال در 20 فالو دارای بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت می باشند؛ شما عزیزان با خرید هر یک از این خدمات همچون خرید تیک آبی اینستاگرام در کمترین زمان متوجه صداقت کلام ما خواهید شد.

تیم پشتیبانی 20 فالو  24 ساعته در خدمت شما عزیزان می باشد ؛ در طی ساعات کاری امکان برقراری تماس نیز وجود دارد ؛پشتیبانان بیست فالو در کمترین زمان به مشکلات و همچنین پیشنهادات شما رسیدگی خواهد کرد. 

4.1 239 رای ها
guest

0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده همه دیدگاه ها